KIOGE 2011

Представники підприємства - Сергій Кушнеров, директор з виробництва, і Михайло Усачов, директор з перспективного розвитку, - взяли участь у 19-ій Казахстанській Міжнародній Виставці й Конференції "Нафта й Газ" - KІOGE 2011.

KІOGE - найбільший выставочно-конференционий захід у Казахстані й країнах Прикаспійського регіону по темі "Нафта й Газ". Щороку  KІOGE збирає під своїми прапорами близько 600 компаній-експонентів з 30 країн миру, а також кілька тисяч представників науки, виробництва й управління всіх сфер нафтової, нафтопереробної, нафтохімічної й газової галузей промисловості, транспорту нафти й нафтопродуктів, екологів, представників гуманітарних і соціальних сфер суспільства, державних структур.

qMGEgaDtkUPTK0Qv
mNuqy0gNqX2ZapEC
OHWJyu9Q9BjvMech
iQbZBgdb5wFHCjiM
F2IWGH16ihlxFkwP
wxnY5G9T7GLe6GNl
VbWP20YfMi60BdHY
rPQh5NA4p7VABvSd
VW0QelG8Mmy7bK4C
DZg4C3ITDuGq3YrP
y6OGzOzwkCFDvRcX

Публічна інформація:

01.10.2021 Рекомендаційний лист від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" АТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» повідомляє про отримання від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" позитивної оцінки якості виконаних фахівцями АТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» проєктно-вишукувальних робіт по об’єкту «Реконструкція компресорної станції «Диканька» Диканського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів по вул. Куйбишева, 65, смт. Диканька, Полтавської обл.., 38500». (Стадія ТЕО) (Будівельні роботи та поточний ремонт).   докладніше...
Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рiк Файл докладніше...

Новини компанії:

29.11.2021 Авторський нагляд за будівництвом по об'єкту: "Реконструкція газорозподільної станції "Червоний Яр" в адміністративних межах Червоноярської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області

За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-27-006911-a   укладено договір на виконання авторського нагляду за будівництвом по об'єкту: "Реконструкція газорозподільної станції "Червоний Яр" в адміністративних межах Червоноярської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області".

Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"

докладніше...
24.11.2021 проектна документація на будівництво за техніко-економічним обґрунтуванням: «Будівництво газопроводів-відводів для перепідключення споживачів смт. Троїцьке та с. Воєводське Луганської області до магістральних газопроводів на території України»

За результатами комплексної експертизи проектної документації " Будівництво газопроводів-відводів для перепідключення споживачів смт. Троїцьке та с. Воєводське Луганської області до магістральних газопроводів на території України " (СС3) отримано позитивний висновок експертизи № V-0382-21/ПРОЕКСП від 24.11.2021 р.

 

Замовник: ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»

докладніше...