2uACGmPUQld6mVzS

Облаштування Хрестищенського ГКР

ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ»  бере участь в розробці ТЕО по об'єкту «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС».

В рамках вибора розробника технологічного процесу та обладнання 31.10.2017 р. відбулась презентація компанії «Air Liquide» та її представництва в Україні «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina».

На презентації були присутні представники ПАТ «Укргазвидобування» та Управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобу-вання».

Під час презентації представники компанії «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina» ознайомили учасників з компанією та її розробками. Було запропоновано технологію вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС.

В обговорені варіантів технологічного процесу та обладнання прийняли участь представники всіх сторін.

Все новости

Публичная информация:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

подробнее...
Положення про Правління

подробнее...

Новости компании:

08.08.2018р. в Посольстве Туркменистана в Украине состоялась встреча

08.08.2018р. в Посольстве Туркменистана в Украине состоялась встреча между Послом Туркменистана в Украине г. Аманмурадовым Н.А., Послом Грузии в Украине г. Думбадзе Г. и руководством ПАО «ИПП « ВНИПИТРАНСГАЗ», во время которой ПАО « ИПП «ВНИПИТРАНСГАЗ» презентовало Европейский проект транспортировки сжатого газа «GASVESSEL».

подробнее...
Технічна нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

11-12 липня 2018 ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" проводив Технічну нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

(компанії NAVALPROGETTI S.R.L., DOW Germany, CNGV, CHC, CENERGY, ABS, SINTEF OCEAN).

Основною темою наради були пропозиції ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" щодо структури споруд терміналів для завантаження та розвантаження газу.

подробнее...