2uACGmPUQld6mVzS

Облаштування Хрестищенського ГКР

ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ»  бере участь в розробці ТЕО по об'єкту «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС».

В рамках вибора розробника технологічного процесу та обладнання 31.10.2017 р. відбулась презентація компанії «Air Liquide» та її представництва в Україні «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina».

На презентації були присутні представники ПАТ «Укргазвидобування» та Управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобу-вання».

Під час презентації представники компанії «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina» ознайомили учасників з компанією та її розробками. Було запропоновано технологію вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС.

В обговорені варіантів технологічного процесу та обладнання прийняли участь представники всіх сторін.

Все новости

Публичная информация:

Устав ВНИПИТРАНСГАЗ


подробнее...
Особлива інформація про вчинення значних правочинів   подробнее...

Новости компании:

GASVESSEL

В течение 23-24 ноября 2017 Официальный представитель ОАО «ИПП« ВНИПИТРАНСГАЗ» на проекте GASVESSEL Борис Швец принимал участие в рабочем совещании по вопросам разработки пакета WP2.

подробнее...
Облаштування Хрестищенського ГКР В рамках зустрічі щодо визначення розробника  автоматичних систем управління  по об'єкту «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС»,  22.11.2017р. в  ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» відбулась презентація компанії «Elpro Gmbh» (Німеччина). подробнее...