2uACGmPUQld6mVzS

Облаштування Хрестищенського ГКР

ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ»  бере участь в розробці ТЕО по об'єкту «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС».

В рамках вибора розробника технологічного процесу та обладнання 31.10.2017 р. відбулась презентація компанії «Air Liquide» та її представництва в Україні «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina».

На презентації були присутні представники ПАТ «Укргазвидобування» та Управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобу-вання».

Під час презентації представники компанії «Air Liquide Global E&C Solutions Ukraina» ознайомили учасників з компанією та її розробками. Було запропоновано технологію вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС.

В обговорені варіантів технологічного процесу та обладнання прийняли участь представники всіх сторін.

Все новости

Публичная информация:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

подробнее...
Положення про Правління

подробнее...

Новости компании:

2-е Генеральне засідання Консорціуму В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму. подробнее...
Заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета
23 марта 2018 года в помещении Торгово-Промышленной палаты Украины состоялось заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета, в котором приняли участие представители ПАО «ВНИПИТРАНСГАЗ».
На заседании были рассмотрены вопросы усиления сотрудничества украинских деловых кругов с предприятиями Туркменистана.
подробнее...