mVrgUeHnQpzOWK3t

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво. Після презентації компаній «GEOSTOCK SAS» та ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" було обговорено подальші кроки у розвитку співробітництва.

Основні напрямки роботи компанії «GEOSTOCK SAS» - це оцінка можливостей будівництва нових та розвиток існуючих ПСГ. Співробітництво може бути корисним для обох компаній у сфері доповнення та утворення замкнутого циклу будівництва нових та реконструкції існуючих ПСГ по всім необхідним видам робіт - від обстеження до будівництва, включаючи створення математичних моделей роботи ПСГ, розробку необхідної проектної документації для будівництва підземної та надземної інфраструктур. Було домовлено, що ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" допоможе в організації презентації компанії «GEOSTOCK SAS» у відповідних зацікавлених державних структурах.

Все новости

Публичная информация:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

подробнее...
Положення про Правління

подробнее...

Новости компании:

2-е Генеральне засідання Консорціуму В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму. подробнее...
Заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета
23 марта 2018 года в помещении Торгово-Промышленной палаты Украины состоялось заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета, в котором приняли участие представители ПАО «ВНИПИТРАНСГАЗ».
На заседании были рассмотрены вопросы усиления сотрудничества украинских деловых кругов с предприятиями Туркменистана.
подробнее...