mVrgUeHnQpzOWK3t

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво. Після презентації компаній «GEOSTOCK SAS» та ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" було обговорено подальші кроки у розвитку співробітництва.

Основні напрямки роботи компанії «GEOSTOCK SAS» - це оцінка можливостей будівництва нових та розвиток існуючих ПСГ. Співробітництво може бути корисним для обох компаній у сфері доповнення та утворення замкнутого циклу будівництва нових та реконструкції існуючих ПСГ по всім необхідним видам робіт - від обстеження до будівництва, включаючи створення математичних моделей роботи ПСГ, розробку необхідної проектної документації для будівництва підземної та надземної інфраструктур. Було домовлено, що ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" допоможе в організації презентації компанії «GEOSTOCK SAS» у відповідних зацікавлених державних структурах.

Все новости

Публичная информация:

Устав ВНИПИТРАНСГАЗ


подробнее...
Особлива інформація про вчинення значних правочинів   подробнее...

Новости компании:

GASVESSEL

В течение 23-24 ноября 2017 Официальный представитель ОАО «ИПП« ВНИПИТРАНСГАЗ» на проекте GASVESSEL Борис Швец принимал участие в рабочем совещании по вопросам разработки пакета WP2.

подробнее...
Облаштування Хрестищенського ГКР В рамках зустрічі щодо визначення розробника  автоматичних систем управління  по об'єкту «Облаштування Хрестищенського ГКР. Будівництво установки поглибленого вилучення вуглеводнів на Хрестищенській ДКС»,  22.11.2017р. в  ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» відбулась презентація компанії «Elpro Gmbh» (Німеччина). подробнее...