mVrgUeHnQpzOWK3t

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво

30-31жовтня 2017 року ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" приймало комерційного директора компанії «GEOSTOCK SAS» (Франція) пана Карлоса Гомеса Монталво. Після презентації компаній «GEOSTOCK SAS» та ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" було обговорено подальші кроки у розвитку співробітництва.

Основні напрямки роботи компанії «GEOSTOCK SAS» - це оцінка можливостей будівництва нових та розвиток існуючих ПСГ. Співробітництво може бути корисним для обох компаній у сфері доповнення та утворення замкнутого циклу будівництва нових та реконструкції існуючих ПСГ по всім необхідним видам робіт - від обстеження до будівництва, включаючи створення математичних моделей роботи ПСГ, розробку необхідної проектної документації для будівництва підземної та надземної інфраструктур. Було домовлено, що ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" допоможе в організації презентації компанії «GEOSTOCK SAS» у відповідних зацікавлених державних структурах.

Все новости

Публичная информация:

До уваги акціонерів
Публічного акціонерного товариства «ІНЖИНІРИНГОВО-ВИРОБНИЧЕ
ПІДПРИЄМСТВО "ВНІПІТРАНСГАЗ» (далі – Товариство) (код ЄДРПОУ 00158652), місцезнаходження товариства: Україна, 01023, м. Київ, вул. Еспланадна 20.
Повідомляємо Вас про проведення річних загальних зборів
подробнее...
Устав ВНИПИТРАНСГАЗ


подробнее...

Новости компании:

Реконструкція перемички між магістральним газопроводом «Яготин-Черкаси» та магістральним газопроводом «Уренгой-Помари-Ужгород» 06.03.2018 р. була проведена технічна нарада на об’єкті «Реконструкція перемички між магістральним газопроводом «Яготин-Черкаси» та магістральним газопроводом «Уренгой-Помари-Ужгород». подробнее...
GASVESSEL

В течение 23-24 ноября 2017 Официальный представитель ОАО «ИПП« ВНИПИТРАНСГАЗ» на проекте GASVESSEL Борис Швец принимал участие в рабочем совещании по вопросам разработки пакета WP2.

подробнее...