Nk9GB89nukXKoDkC

Засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради

23 березня 2018 року у приміщенні Торгово-Промислової палати України відбулося засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради, в якому прийняли участь представники ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ».

На засіданні були розглянуті питання посилення співпраці українських ділових кіл з підприємствами Туркменістану.
З промовою виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні пан Нурберди Амманмурадов. Він розповів про давні ділові, культурні та дружні відносини між Україною та Туркменістаном, а також відмітив роль України й Туркменістану у поновленні «Великого шовкового шляху», що дасть можливість з’єднати товаропотік Сходу (Китай, Корея) та Заходу (Європа).
Після обговорення стану та обсягів торгівельних відносин між Україною та Туркменістаном, було прийнято рішення посилити співпрацю, зокрема у нафтогазовому секторі. В своєму виступі пан Нурберди Амманмурадов закликав підприємства та ділові кола України до більш тісної співпраці, в свою чергу пообіцяв всебічну підтримку посольства Туркменістану в Україні перед урядовими колами Туркменістану в просуванні ідей та пропозицій співпраці.

Всі новини

Публічна інформація:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

докладніше...
Положення про Правління

докладніше...

Новини компанії:

Технічна нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

11-12 липня ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" проводив Технічну нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

(компанії NAVALPROGETTI S.R.L., DOW Germany, CNGV, CHC, CENERGY, ABS, SINTEF OCEAN).

Основною темою наради були пропозиції ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" щодо структури споруд терміналів для завантаження та розвантаження газу.

докладніше...
2-е Генеральне засідання Консорціуму В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму. докладніше...