Nk9GB89nukXKoDkC

Засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради

23 березня 2018 року у приміщенні Торгово-Промислової палати України відбулося засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради, в якому прийняли участь представники ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ».

На засіданні були розглянуті питання посилення співпраці українських ділових кіл з підприємствами Туркменістану.
З промовою виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні пан Нурберди Амманмурадов. Він розповів про давні ділові, культурні та дружні відносини між Україною та Туркменістаном, а також відмітив роль України й Туркменістану у поновленні «Великого шовкового шляху», що дасть можливість з’єднати товаропотік Сходу (Китай, Корея) та Заходу (Європа).
Після обговорення стану та обсягів торгівельних відносин між Україною та Туркменістаном, було прийнято рішення посилити співпрацю, зокрема у нафтогазовому секторі. В своєму виступі пан Нурберди Амманмурадов закликав підприємства та ділові кола України до більш тісної співпраці, в свою чергу пообіцяв всебічну підтримку посольства Туркменістану в Україні перед урядовими колами Туркменістану в просуванні ідей та пропозицій співпраці.

Всі новини

Публічна інформація:

Наказ Антикорупцiйна програма докладніше...
Особлива інформація файл докладніше...

Новини компанії:

08.08.2018р. в Посольстві Туркменістану в Україні відбулася зустріч

08.08.2018р. в Посольстві Туркменістану в Україні відбулася зустріч між Послом Туркменістану в Україні п. Аманмурадовим Н.А., Послом Грузії в Україні п. Думбадзе Г. та керівництвом ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ», під час якої ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» презентувало Європейський проект транспортування стисненого газу «GASVESSEL».

докладніше...
Технічна нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

11-12 липня 2018 ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" проводив Технічну нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

(компанії NAVALPROGETTI S.R.L., DOW Germany, CNGV, CHC, CENERGY, ABS, SINTEF OCEAN).

Основною темою наради були пропозиції ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" щодо структури споруд терміналів для завантаження та розвантаження газу.

докладніше...