SeKLRdUjvR9nMjgQ

2-е Генеральне засідання Консорціуму

В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму.

Засідання було організовано лідером пакету WP2 компанією CHC (Cyprus Hydrocarbons Company).

На засіданні були обговорені питання розвитку Проекту GASVESSEL та заслухані звіти членів Консорціуму щодо планування та реалізації відповідних розділів Проекту.

На засіданні ПАТ «ВНІПІТРАНСГАЗ» представляв пан Борис Швець, який доповів Консорціуму про хід планування та виконання розділу «Офшорні та берегові системи завантаження та розвантаження газу», пакет WP6.

Звіт був позитивно сприйнятий та позитивно оцінений Консорціумом,

також було позитивно оцінено пропозиції ВТГ щодо структурування систем завантаження та розвантаження газу, та були розроблені подальші кроки до тіснішої співпраці з партнерами.

У розвитку цієї співпраці було вирішено провести нараду з технічних питань у липні цього року у Києві.

Все новости

Публичная информация:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

подробнее...
Положення про Правління

подробнее...

Новости компании:

2-е Генеральне засідання Консорціуму В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму. подробнее...
Заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета
23 марта 2018 года в помещении Торгово-Промышленной палаты Украины состоялось заседание Украинской части Украино-Туркменского делового совета, в котором приняли участие представители ПАО «ВНИПИТРАНСГАЗ».
На заседании были рассмотрены вопросы усиления сотрудничества украинских деловых кругов с предприятиями Туркменистана.
подробнее...