SeKLRdUjvR9nMjgQ

2-е Генеральне засідання Консорціуму

В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму.

Засідання було організовано лідером пакету WP2 компанією CHC (Cyprus Hydrocarbons Company).

На засіданні були обговорені питання розвитку Проекту GASVESSEL та заслухані звіти членів Консорціуму щодо планування та реалізації відповідних розділів Проекту.

На засіданні ПАТ «ВНІПІТРАНСГАЗ» представляв пан Борис Швець, який доповів Консорціуму про хід планування та виконання розділу «Офшорні та берегові системи завантаження та розвантаження газу», пакет WP6.

Звіт був позитивно сприйнятий та позитивно оцінений Консорціумом,

також було позитивно оцінено пропозиції ВТГ щодо структурування систем завантаження та розвантаження газу, та були розроблені подальші кроки до тіснішої співпраці з партнерами.

У розвитку цієї співпраці було вирішено провести нараду з технічних питань у липні цього року у Києві

Всі новини

Публічна інформація:

П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО НАГЛЯДОВУ РАДУ

докладніше...
Положення про Правління

докладніше...

Новини компанії:

2-е Генеральне засідання Консорціуму В рамках розробки проекту GASVSESSEL 2 травня 2012 року в в м. Ларнака, Кіпр відбулося 2-е Генеральне засідання Консорціуму. докладніше...
Засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради 23 березня 2018 року у приміщенні Торгово-Промислової палати України відбулося засідання Української частини Українсько-Туркменської ділової ради, в якому прийняли участь представники ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ». докладніше...