ifXDwTb4XvI7hjDK

Технічна нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

11-12 липня 2018 ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" проводив Технічну нараду з членами Консорціуму GASVESSEL

(компанії NAVALPROGETTI S.R.L., DOW Germany, CNGV, CHC, CENERGY, ABS, SINTEF OCEAN).

Основною темою наради були пропозиції ПАТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" щодо структури споруд терміналів для завантаження та розвантаження газу.

В нараді прийняли участь представники НАК НАФТОГАЗ України:

пан Боєв С.С. - заступник головного комерційного дтректора "Групи Нафтогаз" та

пан Петров Д.В. - старший експерт департаменту стратегічного планування та контролю "Групи Нафтогаз".

Для представників "Групи Нафтогаз" була спеціально проведена презентація проекту GASVESSEL та його важливість як альтернативного джерела постачання газу в Україну.

В нараді прийняв участь представник  компанії BHGE-Nuovo Pignone пан Rudy Rossi, який зробив презентацію по компресорному обладнанню для терміналів.

На нараді з презентаціями виступили представники компаній в яких були сформовані пропозиції щодо структури робіт у пакеті WP6,

в якому вказані  компанії будуть приймати участь.

Також на нараді обговорювалися технічні питання, пов'язані з параметрами компресорного обладнання, параметрами розгортання та технічними параметрами сховищ газу для вантажних та розвантажувальних терміналів.

Все новости

Публичная информация:

Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рiк Файл подробнее...
Річна інформація емітента цінних паперів за 2012 рік Файл подробнее...

Новости компании:

20.08.2021 проектна документація на будівництво за техніко-економічним обґрунтуванням: «Реконструкція компресорної станції «Диканька» в Полтавському районі Полтавської області».
За результатами комплексної експертизи проектної документації "Реконструкція компресорної станції «Диканька» в Полтавському районі Полтавської області " (СС3) отримано позитивний висновок експертизи № V-0194-21/П від 20.08.2021 р.

Замовник: ТОВ «Оператор газотранспортної системи України»
подробнее...
09.08.2021 Техніко-економічне обґрунтування по об'єктах: "Варіанти подальшого використання компресорної станції КС-1 Ромненська, компресорної станції КС-32 Ромненська"

За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-26-002661-a   укладено договір на виконання проєктно-вишукувальних робіт з розробки Техніко-економічне обґрунтування по об'єктах: "Варіанти подальшого використання компресорної станції КС-1 Ромненська, компресорної станції КС-32 Ромненська".

Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"

подробнее...