Mp8xwxU2jwZXQEij

08.08.2018р. в Посольстві Туркменістану в Україні відбулася зустріч

08.08.2018р. в Посольстві Туркменістану в Україні відбулася зустріч між Послом Туркменістану в Україні п. Аманмурадовим Н.А., Послом Грузії в Україні п. Думбадзе Г. та керівництвом ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ», під час якої ПАТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» презентувало Європейський проект транспортування стисненого газу «GASVESSEL».

Також була представлена Концепція транспортування стисненого газу у морських контейнерах за такою ж технологією.

Посли обох країн зацікавилися вказаною концепцією, як альтернативою транспортування газу на середні відстані, як морським, так і наземним та залізничним транспортом.

Посол Туркменістану п. Аманмурадов Н.А. висловив думку про такий спосіб транспортування газу, як про єдиний можливий для постачання великих об’ємів газу до важкодоступних гірських територій та у пустелі.

Послом Грузії п. Думбадзе Г. було вирішено підготувати звернення Посольства Грузії до керівницта Грузинської Нафтогазової Корпорації відносно її можливої участі в даному проекті (як країни-транзитера та країни для можливого розміщення терміналів завантаження та розвантаження газу) та проведення спеціальної презентації для фахівців Корпорації.

Всі новини

Публічна інформація:

Звіт незалежного аудитора щодо річної фінансової звітності АТ "ІВП "ВНІПІТРАНСГАЗ" станом на 31 грудня 2020 року Файл докладніше...
Річна фінансова звітність емітента за 2020 рік Файл докладніше...

Новини компанії:

26.04.2021 Проектно-вишукувальні роботи по об’єкту: «Реконструкція компресорного цеху №4 дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця»»

За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-26-001306-b  укладено договір на виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єкту: «Реконструкція компресорного цеху №4 дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця»».

Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"

докладніше...
23.04.2021 Проектно-вишукувальні роботи по об'єкту: "Будівництво газопроводу-відводу та газорозподільної станції для газопостачання м. Могилів-Подільський Вінницької області (за межами населеного пункту)". (Стадія "ТЕО")
За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-30-000865-c укладено договір на виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єкту "Будівництво газопроводу-відводу та газорозподільної станції для газопостачання м. Могилів-Подільський Вінницької області (за межами населеного пункту)". (Стадія "ТЕО")  .

Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"

докладніше...